2006-01-22 / 18:20:42

Jak už asi tušíte, z dovolené jsem se v pořádku vrátil, ale bylo to 'vo fous', skoro jsme se nestihli kvůli větru vrátit do přístavu. Vítr byl obecně hodně silný, takže nám byla (v Africe ;) ..) často zima, ale celkově musím uznat, že dovolená byla hodnězajímavá.
Asi doplním do budoucna i článek, zatím přikládám pár vybraných fotek a odkaz na loď Pepy Dvořáka, našeho průvodce a kapitána.

Ve čtvrtek jsme se byli se Žemboušem podívat na přednášce Jirky Hovorky v Barakudě, za přednášku tímto Jirkovi ještě jednou děkuji, akce byla zajímavá a najisto i hodně užitečná.

No a poslední krátká zpráva, v sobotu nás byl navštívit Kent spolu s Alešem Procháskou, naplánován byl ponor na Bílé Vodě. Nakonec šli do vody jen tři potápky, Aleš, Kent a Žembouš, mně nějak zazlobila jedna z automatik (v konfiguraci sidemount), takže jsem po krátkém boji s egem ponor odpískal.. Alespoň jsem osttaním trochu pomohl, vyšlapal navigační lajny na sněhu a politoval Žembouše, kterému zatejkalo rukama do sucháče, ponor po chvíli ukončil.
Akci jsme zajedli a zapili ve varské hospůdce U šimla, připojil se k nám i Míra potápník. Suma sumárum, voda na Bílé Vodě nádherná, viditelnost pod ledem okolo deseti metrů, prostě paráda. Pár fotek dal Kent na svoje fotoalbum.


dekorace
 « Zpět na akuality
xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw