» Akce Agama & freedive v Chebu «

Asi bych měl svůj blog začít něčím jako 'můj milý deníčku', ale nějak by to nebylo ono ;).. Takže začnu raději hned první zprávou, tohle je můj první a možná i poslední blog, tak ať už zde konečně něco je :).

Jak už jsem psal v aktualitách, v sobotu jsme byli pozváni do Chebu na presentaci firmy Agama spojené s freedivingem. Nakonec nás z Varů jelo docela dost :), vím o třech autech, freediveři převládali. My jeli ve třech, Žembouš, Míra potápník a já. Cesta byla ne zrovna příjemná, počasí nevlídné, na silnicích hodně sněhu i ledu. Dojeli jsme ale bez problémů a právě včas.
Akce začala přímo na bazénu pár informacemi ze strany organizátorů, pak přibližně dvě hodiny 'volné zábavy', zkoušení sucháčů, křídel OMS (Žembouš striktně odmítnul jít s tím do vody :D ..), celoobličejových masek včetně komunikace, prostě o co měl kdo zájem. Poté následovala přednáška spolu s dotazy, Dan Exner promítnul pár náborových klipů na svojí bázi :) no a pak už se vše připravilo na zábavnou soutěž ve freedive, konkrétně statické apnoe. Té se zúčastnili i kluci z Varů, Hynchenzo se dokonce dostal svým výkonem i mezi tři nejlepší a po zásluze obdržel tašku :).
Pak už následovalo převléknutí a odjezd domů, Žembouš ještě potřeboval cestou zpět vyzvednout díly na navijáky v Lokti (zase navigoval a zase jsme zakufrovali, teď se z toho už nevykroutí :D ..), takže jsme se už nezúčastnili zorganizované žranice, což je možná škoda. Mně osobně se akce líbila velice :), zaplaval jsem si v bazénu, zkusil potrénovat nějaké ty drilly (v plavkách to jde báječně ;) ..), ověsil se hromadou S40 a S80 flašulí a hlavně si vyzkoušel profesionální celoobličejové masky, tuto možnost jsem zatím nikde neměl a byl jsem velmi příjemně překvapený (do té doby, než jsem se dozvěděl cenu ..).
Akce byla dobře zorganizovaná, Ray diving zaslouží pochvalu. Škoda jen že jsem někde zapomněl pěknou masku a na prosebné maily nikdo z Chebu nereaguje ..

V Karlových Varech, 2005-12-09 - 21:40:00

Počet komentářů: 0 | Trvalý odkaz na tento blog


 « Zpět na Soukromý blog

 

 Přidat komentář: 

Informace před vyplněním:

  • Vyplnění té číslice je opravdu nutné, nežertuji ..
  • Nepoužívejte HTML značky, nebudou brány v úvahu
  • Vyplňte prosím alespoň jméno a komentář ..
  • Délka vyplňovaných polí je omezena
  • Nevhodné příspěvky budou proste smazány (doufám že nebude nutné :)


xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw