» Konečně 'kyslíkač', potápění zase o něco bezpečnější «

Tak jsem se nechal zase pro tentokrát unést utrácivou náladou a pořídil sobě další butilku na potápění a tentokráte ne jen tak ledajakou, ale pravou kyslíkovou! :)
Morálně jsem si to zdůvodnil tím, že bude potápění o něco bezpečnější, a to nejen pro mě, navíc butilka byla za slušnou bazarovou cenu a jako bonus je k ní i redukční dávkovací ventil s polomaskou a redukcí na 'běžný DIN', takže se dá v případě průšvihu použít jak nad vodou s polomaskou (dávkování 1-15 l/min), tak i případně k 'čistou' automatikou. A když už mám konečně 'ty papíry na potápění s kyslíkem' a nemusím to lidem vymlouvat (znáte to, takovej ten běžnej blbej dotaz zda se potápím s 'kyslíkovou bombou a skafandrem' ;)..)
Co to znamená pro vás? Alespoň pro tu potápěčskou část výhodu, když budete potřebovat, kyslíkáč je vám k dispozici, jak preventivně, tak nedejpříroda v případě problémů, stačí se ozvat. Teď zkusím ukecat Žembouše aby mi na flašuli ušil futrál kvůli ochraně i nošení, snad to půjde nějak vymyslet. Zde si můžete prohlédnout jak celá ta nádhera vypadá: (na obrázky klikejte)Navíc pro (teď už asi jen) pobavení posílám dva obrázky toho, jak jsem flašku od prodejce a spedice obdržel. Podotýkám, že flašku přivezla Česká pošta (která má v přepravních podmínkách například 'beztrestný' pád zásilky ze 1.2m výšky) a zároveň během přepravy bylo ve flašce asi 120barů čistého kyslíku.. No, mohlo být veselo a stačilo by asi málo ..Co dodat ..

V Karlových Varech, 2007-03-01 - 01:06:45

Počet komentářů: 4 | Trvalý odkaz na tento blog


 « Zpět na Soukromý blog

Komentáře k článku:

#1. Autor: Hynek, web, dne 2007-03-01 12:20:00 napsal:

Parada
No parada. Je dobre vedet, ze kyslik nekdo ma. Zvlaste pro nas "zadrzdechy".

Jinak pekna uprava fotek. Dobre udelane. Hned co se objevis na icq, cekej otazky :)

#2. Autor: Rozruch, web, dne 2007-03-04 23:24:13 napsal:

Kolikatka
Pekne, kolikpak ma litriku ta bomba s kyslikem ?? My tahame sebou distribucky 10 litru a je to moc tezky!!

#3. Autor: Miloš, dne 2007-03-05 16:01:46 napsal:

Tleskám a klaním se.Jen doufám, že nad hladinou to nikdy nebudeme potřebovat. Kdyby přece, že mi dáš dejchnout prosim prosim.

#4. Autor: Spachal, dne 2007-03-05 16:40:16 napsal:

Cus Jiko, mohl jsi se rovnou zeptat na TechMeetingu :).. Je to sedmicka, alespon razene to je tak. Proste 'tak akorat', o neco vetsi S40ka :)) ..

Milosi, samozrejme v to doufam take, snad ji jinak nez stage nikdy nevyuzijeme.. Ale neboj, dam Ti dejchnout klidne i bez pripadneho pru*eru :D ..

 

 Přidat komentář: 

Informace před vyplněním:

  • Vyplnění té číslice je opravdu nutné, nežertuji ..
  • Nepoužívejte HTML značky, nebudou brány v úvahu
  • Vyplňte prosím alespoň jméno a komentář ..
  • Délka vyplňovaných polí je omezena
  • Nevhodné příspěvky budou proste smazány (doufám že nebude nutné :)


xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw