» Občas se zadaří, občas je zle .. «

Když se mě někdo ptá, jak se mám, téměř vždy odpovídám že výborně. Nejenže to je pravda, ale navíc (jak praví neznámý autor) ".. přátele to potěší a nepřátele nas*re.." :)..
Předevčírem se to také i potvrdilo, je to hodně zvláštní, ale poctiví a charakteroví lidé ještě žijí, alespoň o jednom vím. Je z Varů. A jak jsem jej poznal? Velmi jednoduše .. V pondělí odpoledne jedu nakoupit k Vietnamcům pár triček a kalhoty do fitka (nestydím se za to, až ostatní obchodníci nabídnou zboží podobné jak kvalitou tak i cenou, nebudu mít důvod chodit nakupovat 'do garáže'..). Dojedu domů a ejhle, někdo mi volá na mobil. Sice to po dvou zazvoněních pokládá, to nemám moc rád, ale raději volám zpět, číslo používám i pro podnikání a možný kšeft je kšeft :). Do telefonu se mi ozývá zcela neznámý hlas a prý jestli jsem neztratil peněženku.. Kontroluji bundu a skutečně, portmonka nikde! Docela mě polil studený pot, v peněžence mám nejen asi patnáct set korun, ale hlavně kreditky a doklady. Co vám budu vyprávět, prostě průůůů*ser jak mraky ;).
Ale ač to zní v dnešní době neuvěřitelně, ten pán peněženku našel, podíval se co je v ní, našel moje doklady a hlavně vizitky s telefonním číslem a zavolal mi. NIC nesebral, NIC nezneužil, zavolal OKAMŽITĚ a peněženku poctivě odevzdal hned jak jsem uříceně dorazil do Rybář.. Také se vám to zdá spíše jako sci-fi? Ale je to pravda pravdoucí, někdy je štěstí hodně unavené a sedne si i na mě ;)).. Tomu pánovi okolo pětačtyřiceti let jsem vrazil do ruky alespoň pětikilo (a i to je asi málo) a ač si tenhle blog asi nikdy nepřečte, ještě jednou mu tímto MOC DĚKUJI !!

A zase na druhou stranu, znáte to .. když se nějak moc daří, je to těm nahoře nějak podezřelý a trochu vám srazí hřebínek.. Včera odpoledne se už chystám že konečně zakoupím permici do fitka a začnu pracovat na více jak bídné kondičce a že před bazénem si zajdu trochu natáhnout ty zbytky svalstva. A co komunista nechtěl, silné křeče do břicha. Říkám si že tohle znám, vždy na jaře se mi díky špatné životosprávě a hlavně nepravidelnému stravování 'vředy' ozývají, ale tohle bylo zase něco nového, co jsem neznal.. No, nebudu to nijak natahovat, v noci jsem se moc nevyspal a ráno mi jedna paní doktorka prozradila, že se jedná o klasickou virózu.. Bojuji s ní ještě i teď večer, ale už se to zdá se lepší. Ale den a půl je ztracený, marná sláva. Trvat to ještě déle, už bych byl asi průsvitnej, i takhle jsem shodil přes čtyři kila a jsem zase 'docent' :).. Takže pokud by chtěl někdo z vás zhubnout, neváhejte a ozvěte se, dokud jsou ty bacily ve formě :D ..

V Karlových Varech, 2006-02-15 - 21:31:43

Počet komentářů: 1 | Trvalý odkaz na tento blog


 « Zpět na Soukromý blog

Komentáře k článku:

#1. Autor: Spachal, mail, web, dne 2006-07-26 20:39:28 napsal:

Pouze test
Testovani komentaru k blogum, zda vše funguje má :) ..

 

 Přidat komentář: 

Informace před vyplněním:

  • Vyplnění té číslice je opravdu nutné, nežertuji ..
  • Nepoužívejte HTML značky, nebudou brány v úvahu
  • Vyplňte prosím alespoň jméno a komentář ..
  • Délka vyplňovaných polí je omezena
  • Nevhodné příspěvky budou proste smazány (doufám že nebude nutné :)


xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw