» Hooodně změn na webu «

Ač se to skutečně nezdá, tento web se docela změnil. Ne navenek, ale opět mohutně vnitřně :). Ty tam snad jsou problémy buď s hodně starými či naopak ještě neoficiálními prohlížeči stránek, teď by se to co právě čtete (a snad i zbytek webu) mělo zobrazovat plus minus stejně ve všech používanějších prohlížečích. Dále jsem se rozhodnul, že nemusíte být jen pasivními příjemci těch mých blábolů které sem občas napíšu a tak jsem tam, kde to bylo smysluplné, přidal možnost komentářů (či kritik, podle vašeho ctěného uvážení). Budu hodně rád, pokud mi občas něco do komentářů napíšete, alespoň uvidím, zda tohle celé jsem nedělal a nedělám zbytečně ;).. Můžete se realizovat i v knize návštěv, ta je tady také pro vás :). A 'last but not least', přidal jsem vyhledávání na těchto stránkách, sice trochu vyčůraně pomocí dvou velkých fulltextových vyhledávačů, ale alespoň něco (dokud se nenaučím lépe pracovat s databází :)).. ).
Dalších změn je také požehnaně, ale troufám si napsat, že nemáte šanci si jich všimnout, ač jsou neméně důležité. Také se samozřejmě omlouvám za kompletní předělání rss kanálu, pokud se někomu objevilo přes šedesát nových článků, jednalo se jen o předělané odkazy těch starších, mea maxima culpa :).
Pro dnešek vše, přeji vám ať se vám 'u mě na webu' líbí ještě více než doposud. Veškeré připomínky skutečně přivítám, nešetřete mě! :))..

V Karlových Varech, 2006-08-01 - 23:38:40

Počet komentářů: 2 | Trvalý odkaz na tento blog


 « Zpět na Soukromý blog

Komentáře k článku:

#1. Autor: Hynchenzo, web, dne 2006-08-05 12:48:49 napsal:

Dobra prace.
Doufam, ze ted uz budou clanky pribyvat rychleji. :)

#2. Autor: Spachal, dne 2006-08-05 15:38:28 napsal:

Diky :)
Konečně první příspěvek pod článek, vezmu si Tvoje přání k srdci :P ..

 

 Přidat komentář: 

Informace před vyplněním:

  • Vyplnění té číslice je opravdu nutné, nežertuji ..
  • Nepoužívejte HTML značky, nebudou brány v úvahu
  • Vyplňte prosím alespoň jméno a komentář ..
  • Délka vyplňovaných polí je omezena
  • Nevhodné příspěvky budou proste smazány (doufám že nebude nutné :)


xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw