FOTOGRAFIE Z AKCE

velkyobrazek
magnetická rezonance v celé své kráse
obr1 obr2 obr3 obr4
obr5 obr6 obr7 obr8
obr9 obr10 obr11 obr12

SOUHRNNÉ INFORMACE

MÍSTO Praha
DATUM AKCE 2006-02-19
AUTOR SNÍMKŮ Honza Spáčil, Jirka Šejba
FOTOAPARÁT Canon PowerShot 520

POPIS:

V neděli 19.února jsme dopoledne odjeli do pražského Motola, docent Franěk nás pozval na vyšetření pomocí magnetické rezonance. Jednalo se o další z vyšetření PFO, již třetí v pořadí.
Vše proběhlo v mírném zmatku, alespoň příjezd. Sice jsme přijeli do Motola včas a dokonce ještě před oddělením magnetické rezonance čekali, ale když už se blížila hodina objednání a na oddělení to stále vypadalo že není nikdo přítomen, zeptali jsme se místního vrátného a zjistili jsme, že oddělení magnetické rezonance jsou v Motole dvě. A my samozřejmě byli v tom druhém, jak jinak ;).. No, dopadlo to celé dobře, Eva si sice nedobrovolně procvičila svoje léčené nohy v mírném poklusu, ale nakonec jsme sprint přes celou nemocnici stíhali v dobrém čase a ještě jsme už tentokrát na správném oddělení chvíli čekali :).
Vlastní vyšetření je z hlediska pacienta relativně nenáročné, kromě vyššího hluku a necelé půlhodiny čumění na obrázek sice pěkného, ale nikterak jinak inspirativního kokršpaněla ;) je vše velmi jednoduché, pouze si lehnete a pokud možno se nehýbáte. Já se neodvážil ani polknout, to víte, nechat se rozřezávat na tisíce plátečků - byť jen magneticky - člověku na odvaze nepřidá :) ..
Po vyšetření jsme ještě pokecali s Tomášem Sládkem, který byl objednaný po nás, cestou domů nabrali Honzu Zatloukala, zastavili se v hospůdce na gáblík a píveško :) a v poklidu dojeli až domů.

 

 Přidat komentář: 

Informace před vyplněním:

  • Vyplnění té číslice je opravdu nutné, nežertuji ..
  • Nepoužívejte HTML značky, nebudou brány v úvahu
  • Vyplňte prosím alespoň jméno a komentář ..
  • Délka vyplňovaných polí je omezena
  • Nevhodné příspěvky budou proste smazány (doufám že nebude nutné :)xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw