2007-02-27 / 17:59:35
Přidal jsem tři články, včera první o dalším kole výzkumu vyšetření PFO v kladenské barokomoře, dnes další dva spíše rodinného charakteru, Tomášek v maškarním a lednová oslava narozenin Pavlínky a Vítka.

Jinak co se týče potápění, jsme teď o víkendu s Alešem na TechMeetingu u Prahy, takže ponory si dohodněte mezi sebou sami :). Příští víkend bych rád konečně jel na Leštinku, když už to teď nevyšlo, nechte si to projít hlavou, máte na to skoro dva týdny :P. Ale vřele doporučuji se zůčastnit, voda je na Leštince prý stále excelentní ..
dekorace
2007-02-18 / 16:57:53
No, přiznávám to, nemám na tenhle web moc času. Snažím se teď uvádět do provozu trochu odbornější web na téma aktualit ze světa Microsoft, práce má teď prostě prioritu. Je to také tím, že jsem se začal letos vlastně potápět až minulý týden, takže nebylo o čem moc psát. Na druhou stranu ale pár článků přibylo, ví o tom buď ti kteří bedlivě sledují tento web (upřímnou soustrast!) nebo mají alespoň přihlášené odběry RSS, což vřele doporučuji :).
Takže co je nového? Moc ne, co by se také dělo, že.. Před Vánocemi jsem umístil na web PFko, už jsem ho zase smazal, ale podle ohlasů se líbilo, pokusím se to příští udělat ještě lépe :). Přibyly také tři články o Pentaxu K100D, objektivu Tamron AF 70-300 a také článek o srovnání digitálního šumu se základním objektivem u Pentaxu K100D. Postupně jsem přidal články o Jardově a mém prvním ponoru na Miličíně, o tom jak jsme slavili v Sokolově Silvestr, také o skoro-silvestrovském ponoru na Rotavě. Z letošních akcí jsou přidány články o potápění na Leštince, kde jsme byli minulý víkend, také o přednášce v Barakudě na téma CCR rebreather Mentes no a poslení článek se týká včerejšího ponoru se sidemountem na Rychnově. Je to navíc jubilejní stý článek, gratulace vítány, květiny ani bonboniéry nepiju!! :D Takže ono toho zase tak málo nového tady není, co říkáte? :P
dekorace
2006-11-26 / 22:51:50
.. tentokráte o ponoru na Rychnově, potápěl jsem se po dlouhé době s Mírou potápníkem a jeho budíkem Davidem, doprovázela nás sličná Lucka :).
dekorace
2006-11-26 / 01:16:19
Přidal jsem záznam z dnešního ponoru na Rotavě , bohužel díky mé skleróze bez fotek, zato ale s popisem úžasného břichabolu ;)..
dekorace
2006-11-19 / 22:49:31
Po více jak měsíci (já vím..) přidávám zase pár článků. Některé starší u kterých jsem měl připravené už fotky, plus dva nové, z posledních dvou potápěčských akcí. Přečíst si tedy můžete o třech červnových akcích, Rychnově, Tatrovicích a Jesenici, nebo o pátečním ponoru na Rotavě. Dnes jsem doplnil ještě jeden článek o potápění na Rotavě z minulého týdne.
Času na aktualizace je teď zase o něco méně, snažím se 'rozjet' další webový projekt, informace o novinkách a produktech Microsoft, stránky www.MCSA.cz. Teď je už snad to hlavní doděláno, ale i ty aktualizace jsou časově náročné. Takže tolik jako malá omluva za to časové prodlení, články ze starších akcí budu postupně doplňovat podle možností..
dekorace
2006-10-09 / 18:11:42
Občas přidám sem tam nějaký ten článek na web, ale na Aktuality jsem už linej ;). Takže zde je souhrn článků které pribyly. Přidal jsem pár fotek z dovolené v Trhové Kamenici a dva články z víkendového potápění na Tatrovicích a Rychnově. A to by mohlo zase na chvíli stačit, ne? :)
A komu by to bylo málo, nechť se podívá na odkazy článků o potápění na jiných webech.
dekorace
Stránka:  « 1 2 3 4 5 6 7 8  »
xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw