2005-11-27 / 13:52:45
Příští sobotu se jedeme podívat do Chebu na akci firmy Agama. Začátek je nahlášen od 14:00, konec uvedený není. Jedná se o prezentaci suchých obleků a, protože akci pořádá i Ray diving, bude akce spojená i freedivingem. A to jak teoreticky (filmy, přednášky) tak i následně prakticky pod dozorem instruktorů. Bude možné si vyzkoušet i suché obleky od Agamy přímo ve vodě, flašky a jackety jsou prý zajištěné.
Zatím jedeme dva z Varů, v autě je místo pro další tři lidičky, kdo se ozve a vejde se ještě, jede s námi :) ..

dekorace
2005-11-25 / 21:37:34
Tak jsem zase po pul roce ;) přidal pár odkazů co me zaujaly u českých webů týkajících se potápění. Změnil jsem i vnitřní strukturu těchto odkazů, ale to asi vlastně ani nepoznáte. Jen už je číselně neřadím do článků, už mám svých dost :).
Takže zde jsou nadpisy, vlastní odkazy najdete v části Potápění > Jiné weby:
  • Sahara pod vodou - stranypotapecske.cz
  • Fotosoutěž - Kapr - stranypotapecske.cz
  • Amatérská a Sloupsko-šošůvské jeskyně propojeny - stranypotapecske.cz
  • Hranice mezi technickým a rekreačním potápěním - divestar.cz
  • Co mi dalo technické potápění?! - divestar.cz
  • Kolik stojí nákup potápěčské výstroje? - adrex.cz
  • Chystáte se koupit suchý oblek? - adrex.cz
Tak si pěkně užijte víkend, třeba pročítáním uvedených článků. My s Alešem jedeme do Plzně na přednášku MUDr. Novomeského.

dekorace
2005-11-22 / 17:36:24
Jen v rychlosti jsem přidal do fotografické části článek - Babiččiny narozeniny, par fotek s července tohoto roku ..
dekorace
2005-11-20 / 21:42:58
Očividně se nudím ;) a tak si přidělávám sám sobě práci.. Ale ono se to ale asi do budoucna vyplatí. Web je zase docela překopaný, pro ty co by to zajímalo jsem konečně rozchodil alespoň základní verzi mod_rewrite, webík se teď bude tvářit spíše jako statický. Staré odkazy (pokud jsou) fungují samozřejmě dále, nové odkazy jsou jednodušší a přehlednější. Jen vyhledavačům asi zamotám lehce hlavu ;). Ale což, snad to je poslední taková zásadní změna, pevně doufám.

Pouze krátce z dnešního potápění, byli jsme se podívat se Žemboušem na Okrouhlém Hradišti u Františkových Lázní, ponor průměrný, voda hodně zakalená (viditelnost v průměru dva metry). Hádám že dříve jak tak za měsíc se tam jezdit nevyplatí. Tož tak.

dekorace
2005-11-13 / 23:36:36
Jak můžete sam posoudit, o weekendu jsem se skutečně neflákal a tak kromě firemních povinností jsem doplnil web o dalších šest článků a také opravil a aktualizoval rss feed (děkuji Hynkovi za pomoc): Za zmatky se starší verzí rss se omlouvám, pokud tedy nastala, ale snad je nyní již vše opraveno a funkční.

dekorace
2005-11-08 / 14:00:20
Zase jsem dodělal pár změn na webu, spíše na části týkající se něčeho co nazývám redakční systém. Dnes se pokusím také web uploadovat už konečně tak, kde má být, sbohem stará verze! :)

dekorace
Stránka:  « 1 2 3 4 5 6 7 8  »
xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw